חפש

בחירת המזגן ומערכת מיזוג האוויר שלכם היא בחירה שתשפיע לא מעט על האווירה במרחב בו אתם שוהים. בין אם מדובר בבית העסק שלכם, בדירה או בבית המגורים, במפעל, במשרד, או בכל חלל אחר, איכות מערכת המיזוג שלכם היא קריטית לחוויה של השהות במקום.

חברות מיזוג אוויר שונות נותנות שירותים ברמה שונה, ובהיקף שונה, והיקף השירות הוא סימן לרמת הרצינות של כל חברת מזגנים. כאשר מדובר במוצר כמו מערכת מיזוג אוויר, הרי שהצורך בהתאמה מושלמת, התקנה מושלמת, שירות לקוחות ושירות טכני זמינים, בעיקר בעת תקלה אפשרית, הוא צורך קריטי ואמיתי.

הבחירה מבין חברות מזגנים שונות לצורך ייעוץ, הכוונה והתקנה של המזגן שלכם היא לא רבה, וענק המזגנים מאפשר לכם לקבל שירות ייחודי בהתאמה אישית, בכל חלקי הארץ.

מה לחפש בחברת מיזוג אוויר?

ישנו מבחר של חברות מיזוג אוויר, והתכונות אותן חשוב לחפש בחברה שאתם בוחרים לעבוד איתה הן אלו:

• ייעוץ ללא עלות – התקנת מזגן ומערכת מיזוג היא לא עניין של מה בכך, והייעוץ המקדים הוא חלק חיוני וחשוב בכל התקנה. חברות מיזוג אוויר רציניות מעניקות ייעוץ מקצועי בבית הלקוח, ללא עלות וללא התחייבות, כפי שנהוג בענק המזגנים.

• התקנה מקצועית – התקנה שמבוצעת אך ורק על-ידי טכנאי התקנה מוסמכים עם תעודות מטעם החברה המייצרת את הסוג והדגם הספציפי של המזגן שהותאם לכם באופן אישי על ידי הגורם המייעץ.

• אחריות מול יצרן – השירות שניתן במקרה של תקלה או בעיה כלשהי צריך להיות מהיר, אדיב, וקצר, תוך קיצור הדרך בשבילכם ע"י פניה של החברה ליצרן, בשמכם, וטיפול המוריד מכם את הנטל.

אחריות על התקנה ומחיר הוגן

 חברות מיזוג אוויר שונות מציעות לא רק מחירים שונים, אלא גם היקף אחריות שונה. לכן, בדקו את המחירים השונים בשוק, ובצעו השוואה. מחירים (מזגנים, התקנה, ייעוץ ושירות תיקונים) שונים נגישים מחברות שונות, אך חשוב לזכור כי המחיר הוא לא רק מספר, אלא ייצוג של רמת השירות ואיכותו.

בענק המזגנים כל לקוח זוכה לאחריות של לא פחות מחמש שנים על כל האלמנטים בהתקנה, אלמנטים הכוללים נפילה או יציאה של כל אחת מהיחידות (פנימית ו\או חיצונית) שנגרמה ללא גורם אנושי, תקינות צנרת שהותקנה ע"י מתקין מוסמך מטעם החברה, יציבות התושבת, פיזור אוויר נאות, ועוד, שכן אלמנטים אלו חיוניים לאלו המתבוננים למרחקים, ולוקחים בחשבון את העלויות העתידיות הנחסכות עם שירות מלא, אמין ואישי.

אודות

 


להתייעצות עם המומחים שלנו
מלאו את הפרטים
ונחזור אליכם בהקדם

0722-796-089

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
hezian@bezeqint.net
location2, location, map, marker, pin
הרקפת 112, ראשל"צ
clock4, clock, time, schedule

א'-ה' 08:30-16:30
phone4, phone, contact, telephone, support, call
facebook2, facebook, social
צור קשר
להתייעצות עם המומחים שלנו מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
               
 

  התקנות מזגנים     כיצד לבחור מזגן     השוואות מחירים מזגנים     מזגן מרכזי     בחירת מזגן     יעוץ למולטי אינוורטר     מחירי מזגן     מכירת מזגנים     מזגנים בזול