חפש

התקנות מזגנים

פעולתו התקינה של המזגן שלכם תלויה באיכות ההתקנה שלו לא פחות מאיכותו שלו עצמו. גם הדגם המפואר ביותר של המותג החזק ביותר בענק המזגנים דורש התקנת מזגן מקצועית, התקנה נכונה ואיכותית בכדי לספק לכם את השירות המושלם, ומומחי ההתקנה שלנו עומדים לשירותכם לצורך מתן השירות המדויק והאיכותי ביותר בארץ.

התקנות מזגנים מקצועיות דורשות לא רק ידע טכני רב במזגן הספציפי, בדגם ובמודל. הטכנאים המקצועיים של ענק המזגנים מתמחים בהתאמת המזגן לחלל, עבודה שדורשת מיומנות גבוהה והיכרות עמוקה עם הגורמים המשפיעים על פיזור האוויר, כיווני התנועה והסירקולציה של האוויר בחלל הממוזג, תנאים מגבילים, כיוונים שונים, ועוד גורמים קטנים וגדולים המשפיעים באופן ישיר על איכות החוויה ותפקוד המזגן שלכם.

התקנת מזגן חדש – האיכות מחייבת!
התקנת מזגנים שונים דורשת מיומנויות שונות, והתקנת מזגן מרכזי דורשת זמן, ידע ויכולות שונות מהתקנת מזגן עילי, לדוגמא. כל הטכנאים שלנו עוברים הסמכות לצורך התמקצעות והתעדכנות שנה אחרי שנה, בכדי לעמוד בסטנדרטים הגבוהים שהצבנו לצורך שיפוץ, שדרוג והתקנות מזגנים.

התקנות מזגנים איכותיות מתחילות בבחינה של החלל או החללים השונים אותם יש למזג. בהתקנה של מזגן עילי או מרכזי יש צורך במתן תשומת לב לפרטים שונים, ולכן הכרות עם החלל הממוזג חשובה, הן ברמה הטכנית והן ברמת התפקוד והשירות.

כשבוחנים את החלל הדורש מיזוג, יש לקחת בחשבון לא רק את צורת החלל, אלא את כל האלמנטים הנמצאים בו, אלמנטים המשפיעים על הטמפרטורה בחדר, ועל תנועת האוויר החלקה, ומכאן שהם בעלי השפעה ישירה על הבחירה היכן וכיצד יש למקם כל אלמנט במזגן.

אלמנטים מגבילים בהתקנת מזגן
 התקנות מזגנים בבית עסק דורשת ידיעה מוקדמת על תפקודו, כמות האנשים, היכן הם ממוקמים כשהעסק פועל, כולל העובדים והלקוחות. מעבר לכך, אלמנטים כמו מקררים, תנורים או כל אביזר ורהיט אחר דורשים תשומת לב ומשפיעים על בחירת המיקום המושלם למערכת המיזוג שלכם.

מיקום החלונות וכמות החלונות או הזגוגיות, בעיקר, אך לא רק אלו הפונות לעבר השמש, דורשים התייחסות כשבוחרים את המיקום האידיאלי למזגן שלכם, ואלו הם רק חלק מהגורמים החשובים אותם מחפשים מתקיני המזגנים של ענק המזגנים בעת ההכנות להתקנת מזגן בבית או בבית העסק.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
כיצד לבחור מזגן
 


להתייעצות עם המומחים שלנו
מלאו את הפרטים
ונחזור אליכם בהקדם

0722-796-089

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
hezian@bezeqint.net
location2, location, map, marker, pin
הרקפת 112, ראשל"צ
clock4, clock, time, schedule

א'-ה' 08:30-16:30
phone4, phone, contact, telephone, support, call
facebook2, facebook, social
צור קשר
להתייעצות עם המומחים שלנו מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
               
 

  התקנות מזגנים     כיצד לבחור מזגן     השוואות מחירים מזגנים     מזגן מרכזי     בחירת מזגן     יעוץ למולטי אינוורטר     מחירי מזגן     מכירת מזגנים     מזגנים בזול