חפש

חיטוי מערכות מיזוג אוויר

מרגישים ריח רע ממערכת המיזוג? גיליתם עובש במזגן?


מערכות מיזוג בבתי מגורים ובמשרדים אחראיות על האוויר הנמצא בחלל החדרים רוב ימות השנה ולכן הם עלולים להיות גורם תברואתי משמעותי כאשר מופיע עובש או אבק בתעלות האוויר ועל חלקי הפלסטיק במערכת. חיטוי מערכות מיזוג אוויר יכול להתבצע על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחום המזגנים המשתמשים בחומרי ניקוי ייחודיים למערכות מיזוג אוויר. כיום ניתן לראות שימוש באמצעים מתקדמים לצורך חיטוי של תעלות מיזוג אוויר ושימוש בחומרים ביולוגיים בעלי תו ירוק. תחזוקה נכונה של מערכות המיזוג בבית או במשרד שלכם, יכול למנוע בעיות בריאותיות הקשורות לדרכי הנשימה או העברה של מחלות ויראליות שונות.

ניקוי מערכות מיזוג אוויר למפעלי תעשייה


מפעל תעשייתי יצרני או משמש כמרכז לוגיסטי מייצר באופן תמידי לכלוך ואבק ואף לעיתים גם תוצרי לוואי של תעשייה כמו סיבים של MDF ופיח. הלכלוך והזיהום במפעל תעשייתי מצטברים בתוך מערכות המיזוג ומובילים לכך שהעובדים במקום ינשמו את הזיהום במהלך כל יום עבודה. ניקוי מערכות מיזוג אוויר אם כן הוא חשוב ביותר בשביל לשמור על אוויר נקי במפעל שלכם ולספק לעובדים ולמנהלים במפעל אוויר באיכות טובה למניעת בעיות בריאותיות שונות.

שטיפה מערכות מיזוג אוויר למשרדים


מלבד ההיבט הבריאות של שטיפה מערכות מיזוג אוויר וניקוי יסודי שלהן, פעולת הניקיון כל תקופה מאפשרת חיסכון משמעותי בחשמל הן לבית והן לבית עסק המשתמשים במערכות מיזוג אוויר. החיסכון יכול להגיע לעיתים לעד 30% בהוצאות החשמל בעיקר כאשר מדובר על מבנים בהם מערכת המיזוג המרכזית פועלת לאורך כל היום ולפעמים גם לאורך כל הלילה. הניקוי של המערכת מתבצע בנקודות בהן יש הצטברות גדולה של אבק ולכלוך, בעיקר על חלקי הפלסטיק השונים.

הזמנת שירות לחיטוי מערכות מיזוג אוויר


להזמנת שירות חיטוי מערכות מיזוג אוויר באמצעות אנשי מקצוע מיומנים, צרו קשר עם חברת ענק המזגנים והזמינו את הטכנאים המיומנים של החברה. צוות החברה יגיע אליכם לבדיקת אבחון של הבעיה על מנת לספק מענה מדוייק וממוקד לבעיות הזיהום במערכת המיזוג שלכם. ברגע שהצוות יגלה את מקור הבעיה והזיהום במערכת, הוא יבצע עבודת חיטוי וניקיון יסודית במיוחד באמצעות חומרים ביולוגיים וציוד מותאם לניקוי וחיטוי של מזגנים.
 


להתייעצות עם המומחים שלנו
מלאו את הפרטים
ונחזור אליכם בהקדם

0722-796-089

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
hezian@bezeqint.net
location2, location, map, marker, pin
הרקפת 112, ראשל"צ
clock4, clock, time, schedule

א'-ה' 08:30-16:30
phone4, phone, contact, telephone, support, call
facebook2, facebook, social
צור קשר
להתייעצות עם המומחים שלנו מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
               
 

  התקנות מזגנים     כיצד לבחור מזגן     השוואות מחירים מזגנים     מזגן מרכזי     בחירת מזגן     יעוץ למולטי אינוורטר     מחירי מזגן     מכירת מזגנים     מזגנים בזול