חפש

אם אתם מעוניינים חימום תת-רצפתי (או בלשון העם חימום רצפתי) בטח תשמחו לדעת שאתם צודקים כי לחימום הזה יתרונות רבים שמיד נפרט. אולי זה מפתיע אבל חימום רצפתי אינה המצאה חדשה וכבר באימפריה הרומית השתמשו בו. מאז כמובן זרמו הרבה מים בטיבר והומצאו שיטות חדשות לחימום רצפתי, למשל צינורות מים חמים או גופי חימום חשמליים.

היתרונות של חימום רצפתי:

1. חימום רצפתי מחמם את האויר בחדר ומקרין חום. לא רק ששתי הפעולות האלו נעשות באופן שווה באמצעות החימום הזה, אלא הוא מאפשר גם ניתן לשלוט עליהן.

2. חימום תת-רצפתי הוא חימום נסתר, כלומר הוא אינו בולט ע"פ השטח ולא גוזל שטח אחסון יקר. בנוסף, עקב היותו נסתר חימום תת-רצפתי אינו פוגע באסתטיקה הביתית ובעיצוב הפנים.

3. חימום תת-רצפתי מאופיין בתנועת אויר איטית שמאפשרת שני יתרונות : מצד אחד חימום יעיל ומצד שני חימום שאינו מייבש את העור כמו מזגן למשל.

4. חימום תת-רצפתי מקנה טמפרטורה אחידה כי הרצפה או לפחות רובה משמשת כגוף החימום.

5. חימום תת-רצפתי הוא אמצעי חימום ידידותי לסביבה מכמה סיבות : הוא מחייב בידוד, הוא עושה שימוש באנרגיה ממקור ירוק (מים למשל) והוא שקט.

השתכנענו. מה עכשיו?

אם גם אתם השתכנעתם מהיתרונות השונים של חימום תת רצפתי עליכם, בטח תשמחו לדעת שכל שנדרש מכם לעשות הוא לבחור. אין הכוונה לבחירת שיטת החימום (צינורות מים חמים או גופי חימום חשמליים) אלא לבחירת אופן יצירת הקשר עם ענק המזגנים, החברה הטובה ביותר בתחום חימום תת- רצפתי.

לרשותכם עומדים אמצעי יצירת הקשר הבאים:

טלפון – חיוג למספר 0722-796-089 בימים א-ה בשעות 08:30-16:30
אימייל – שליחת הודעה לכתובת hezian@bezeqint.net
אתר אינטרנט – השארת הודעה באתר האינטרנט של החברה
וייז – הקלדת הכתובת הרקפת 112 בראשון לציון.

אבל האמת היא שלא משנה באיזה אמצעי ליצירת קשר תבחרו וזאת מסיבה אחת – אתם תמיד תהנו מייעוץ ללא עלות, מאחריות ומהתקנה מקצועית של בעלי מקצוע מיומנים ומנוסים. אז למה אתם מחכים? צרו קשר עם ענק המזגנים והבטיחו לעצמכם חורף חם.

חימום רצפתי

 


להתייעצות עם המומחים שלנו
מלאו את הפרטים
ונחזור אליכם בהקדם

0722-796-089

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
hezian@bezeqint.net
location2, location, map, marker, pin
הרקפת 112, ראשל"צ
clock4, clock, time, schedule

א'-ה' 08:30-16:30
phone4, phone, contact, telephone, support, call
facebook2, facebook, social
צור קשר
להתייעצות עם המומחים שלנו מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
               
 

  התקנות מזגנים     כיצד לבחור מזגן     השוואות מחירים מזגנים     מזגן מרכזי     בחירת מזגן     יעוץ למולטי אינוורטר     מחירי מזגן     מכירת מזגנים     מזגנים בזול