חפש

התקנות מזגנים


מזגן הוא אחד מאותם הדברים שכל אדם רוכש לפחות פעם בחיים, ולרוב יותר מפעם אחת. הבחירה במזגן הנכון דורשת ידע ומיומנות, ולא רק תקציב ורצון. כדי לדעת כיצד לבחור מזגן יש להכיר את האלמנטים החשובים ביותר, אלו בעלי ההשפעה הרחבה ביותר על היכולת של המזגן שלכם לעשות את העבודה שלו, ולשרת אתכם כראוי.

לפניכם מעין מדריך לקניית מזגן, רשומה שתפקידה לתמוך בכם כשאתם ניגשים לשוק המזגנים ללא הרבה ידע מוקדם, ותוהים כיצד לבחור מזגן מתאים, מזגן שעומד בתקציב שלכם, ונותן לכם את התפוקה המתאימה לאורך שנים.

טיפים לרכישת מזגן
 כדי לדעת כיצד לבחור מזגן יש צורך בידע רב. ריכזנו למענכם את הידע הבסיסי הדרוש בכדי להתנהל בשיח עם אנשי המקצוע, כדי שיוכלו לעזור לכם לבחור את המזגן הנכון בשבילכם:
1. תווית אנרגיה – תווית המראה את מקדם היעילות של המזגן, או במילים אחרות, כמה תפוקה תקבלו תמורת ההספק, או כמה המזגן יעיל וחסכוני בחשמל. ככל שמקדם היעילות גדול יותר, כך טוב יותר.
2. תווית dBa – נמצאת על היחידה החיצונית, ומסמלת את כמות הרעש של המזגן. ככל שהמספר גבוה יותר, כך המזגן רועש יותר.
3. תו תקן – מזגן הנושא תו תקן הוא מזגן שיוצר תחת בדיקות של גורם חיצוני, מכון התקנים הישראלי, ולכן נחשב כרכישה בטוחה יותר.

מדריך לקניית מזגן - סוגי מזגנים וחברת המזגנים
סוגים שונים של מזגנים עונים על צרכים שונים – וכדי לדעת כיצד לבחור מזגן יש להכיר את הסוגים השונים בשוק:
• מזגן מתועל (מיני מרכזי) – יחידה פנימית המחוברת דרך תעלות לחלוקת המיזוג לחללים שונים. חסכוני ומוסתר מהעין.
• עילי – היחידה הפנימית מותקנת בגובה של שני מטרים, עם פתח תחתי ליציאת אוויר. דקורטיבי ולא תופס מקום על הארץ.
• רצפתי – התקנה בסמוך לרצפה עם פתח עילי או חזיתי ליציאת האוויר. פיזור האוויר שלו אחיד, בייחוד בתקופת החורף. כיום הם פחות פופולאריים, שכן הם תופסים נפח שימושי מהחדר, והפתרונות המודרניים יותר מבוקשים יותר.
• אינוורטר (Inverter) – בעל מערכת אלקטרונית מתקדמת לוויסות התפוקה שלא רק בהתאם למד טמפרטורה. מאפשר מיזוג יעיל, חסכוני ומדויק יותר, לנוחות מרבית בחלל.

בסופו של דבר, הדרך הטובה ביותר לבחור במזגן שלכם היא ייעוץ להתאמה אישית, ללא עלות, דרך ענק המזגנים, כדי שהבחירה שלכם תהיה מדויקת, ותשרת אתכם בצורה האופטימאלית.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
השוואות מחירים מזגנים

כיצד לבחור מזגן

 


להתייעצות עם המומחים שלנו
מלאו את הפרטים
ונחזור אליכם בהקדם

0722-796-089

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
hezian@bezeqint.net
location2, location, map, marker, pin
הרקפת 112, ראשל"צ
clock4, clock, time, schedule

א'-ה' 08:30-16:30
phone4, phone, contact, telephone, support, call
facebook2, facebook, social
צור קשר
להתייעצות עם המומחים שלנו מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
               
 

  התקנות מזגנים     כיצד לבחור מזגן     השוואות מחירים מזגנים     מזגן מרכזי     בחירת מזגן     יעוץ למולטי אינוורטר     מחירי מזגן     מכירת מזגנים     מזגנים בזול