חפש
ישנם לא מעט שיקולים שאנו צריכים לבצע כשאנו ניגשים לבחור את מערכת המיזוג האופטימאלית. מרחבים שונים דורשים מערכות שונות, והמזגן לבית העסק או למשרד יהיה שונה, לרוב, מהמזגן הביתי, והמזגן למפעל או לבית חרושת.

מזגן מרכזי הוא בחירה המתאימה למרחבים מפוצלים, כאשר יש צורך בחיסכון באנרגיה, תוך קירור מספר חללים דרך מנוע אחד. המזגן המתועל יכול לענות על הצורך בחיסכון כלכלי מרגע הקנייה, דרך התחזוקה, ועד לחשבון החשמל, שכן תוכלו לווסת את הטמפרטורה במספר חללים, וללא רכישת מזגנים רבים.

מזגן מיני מרכזי
 מזגן מרכזי יכול להגיע בגדלים ונפחים שונים, וזאת בכדי להתאים לצרכים של הלקוח. בענק המזגנים אנו מאמינים בהתאמה אישית לפי הצרכים השונים של כל לקוח, ולכן מגוון המזגנים שלנו מאפשר בחירה בין מזגן מיני מרכזי, מזגן קטן יחסית, למזגנים בכל קנה מידה, עד מזגני ענק.

מזגן מרכזי הוא בעצם מזגן המפצל את יציאת האוויר דרך תעלות בגוף המבנה (לרוב), פיתרון שחוסך לא מעט משאבים, שהרי ללא מזגן זה נאלצים רבים להתקין מזגנים רבים בכדי לכסות על כל חלל וחלל בנפרד.

יתרון מובהק נוסף למזגן מרכזי, בייחוד כשהוא מסוג מיני, הוא אי-הנראות שלו. בעוד שמזגנים מיושנים, ובעיקר, אך לא רק, מזגני הרצפה (אותם כבר כמעט ולא מוכרים בשוק המזגנים), תופסים מקום רב ומהווים לכל הפחות מטרד וויזואלי אם לא פגיעה אסתטית של ממש, מזגנים מרכזיים חוסכים מכם את הנראות דרך מערכת התעלות המוסתרת, כאשר כל מה שמופנה לחדר הוא אשנב המאפשר את כניסת האוויר הממוזג לחלל באופן אלגנטי ומוסווה.

על התקנת מזגן
 כל המזגנים המפוצלים של ענק המזגנים מותקנים בהתאם לתקן 994 חלק ד', הדורש כי המתקין יהיה איש מקצוע שעבר הסמכה מלאה דרך חבת המזגנים המוכרת. בנוסף דורש התקן המחייב כי יהיה חיבור הולם (על-ידי ברגים לדוגמא) של היחידה החיצונית, לצורכי בטיחות ושמירה.

התקנה נאותה כוללת התקנת מערכת חשמל הדורשת טכנאי חשמל מקצועי, חשמלאי מוסמך שירכיב את חיבורי החשמל בהתאם לתקנים של משרד התקנים הישראלי, וזאת גם כן לצורך בטיחות מלאה, שכן המזגן דורש הספק גבוהה והתקנים בהספק זה מחמירים.

מזגן מיני מתועל (מרכזי) היא התקנה מורכבת, ולצורך ביצוע התקנה נכונה מוטב להיוועץ עם איש מקצוע מטעם ענק המזגנים, בכדי למנוע עוגמת נפש ותקלות בעתיד.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
יעוץ למולטי אינוורטר

מזגן מרכזי

 


להתייעצות עם המומחים שלנו
מלאו את הפרטים
ונחזור אליכם בהקדם

0722-796-089

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
hezian@bezeqint.net
location2, location, map, marker, pin
הרקפת 112, ראשל"צ
clock4, clock, time, schedule

א'-ה' 08:30-16:30
phone4, phone, contact, telephone, support, call
facebook2, facebook, social
צור קשר
להתייעצות עם המומחים שלנו מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
               
 

  התקנות מזגנים     כיצד לבחור מזגן     השוואות מחירים מזגנים     מזגן מרכזי     בחירת מזגן     יעוץ למולטי אינוורטר     מחירי מזגן     מכירת מזגנים     מזגנים בזול