חפש

מזגן נייד

הקיץ כבר כאן, ולא מעטים אלו אשר כבר חושבים על פתרונות מיזוג אוויר לחודשי הקיץ החמים. בישראל כיום, מרבית הבתים הפרטיים ושלל מקומות העבודה מצוידים במזגן, המקל משמעותית את עומס החום. ומה באשר למזגן נייד, עליו כבר שמעתם? הטכנולוגיה לא מפסיקה להפתיע, ובכל פעם אנו נחשפים לחידושים ולפיתוחים שהופכים את חיי כולם לקלים יותר ולנוחים יותר. בעוד המזגן הסטנדרטי המוכר לכל מותקן במקום אחד ומקובע בו, מזגן נייד כשמו כן הוא: בעל יכולת התניידות ממקום למקום.

פתרון מצוין לדירות קטנות

על פי רוב, המזגנים הגדולים באים להעניק פתרונות מיזוג אוויר לחללים גדולים. הפלא  הגדול של מזגן נייד הוא שאין כל צורך בהתקנה ובהיערכות: צריך רק לחבר אותו לחשמל וליהנות. המשמעות היא שמדובר בפתרון נפלא לדירות קטנות או לחדרים קטנים, שלוגיסטיקת התקנת המזגן בהם מסורבלת ובעיקר מיותרת. תשמחו לגלות כי מזגן נייד הינו מזגן חסכוני, כך שזכותכם לצנן את גופכם בימי הקיץ החמים לא תעלה לכם בחשבון חשמל מנופח.

שימוש נרחב באירועים

מעבר לשימוש הנרחב של מזגנים ניידים בחללים קטנים, לבטח יצא לכם לראות מזגן נייד בפעולה דווקא באירועים רבי משתתפים. ברחבות ריקודים באירועים ניתן לראות את קהל הרוקדים נמשך אל גוף הפולט אוויר קר ונעמד על ידו על מנת לצנן את גופו – זהו בדיוק המזגן הנייד. אם כן, ניתן לראות כי מזגנים ניידים התגלו כיעילים גם עבור הסקטור הפרטי בבתים הפרטיים, ואפילו בסקטור העסקי – במתחמי אירועים שונים המבקשים להעניק משב רוח מרענן ומצנן במיוחד לקהל האורחים.

כל הסיבות לרכוש את המזגן הנייד

המזגן הנייד מקפל בתוכו תועלות רבות ונדמה שרכישה שלו היא כמעט בגדר חובה לכל בית. היכולת לנייד אותו מחדר לחדר מאפשרת לכם ליהנות ממיזוג אוויר בכל חלל בביתכם. מעבר לכך, אין שום צורך בהתקנה או באנשי מקצועי שונים על מנת לתפעל אותו. בנוסף לכל אלה, מדובר במכשיר חשמלי הצורך חשמל בצורה חכמה, כך שלא נגזל מכם כסף מיותר. בנוסף לכך, ישנם דגמים מתקדמים אשר יאפשרו לכם ליהנות ממזגנים שכאלו גם עם פונקציות של חימום.
 


להתייעצות עם המומחים שלנו
מלאו את הפרטים
ונחזור אליכם בהקדם

0722-796-089

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
hezian@bezeqint.net
location2, location, map, marker, pin
הרקפת 112, ראשל"צ
clock4, clock, time, schedule

א'-ה' 08:30-16:30
phone4, phone, contact, telephone, support, call
facebook2, facebook, social
צור קשר
להתייעצות עם המומחים שלנו מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
               
 

  התקנות מזגנים     כיצד לבחור מזגן     השוואות מחירים מזגנים     מזגן מרכזי     בחירת מזגן     יעוץ למולטי אינוורטר     מחירי מזגן     מכירת מזגנים     מזגנים בזול