חפש

1.

יש לבדוק את גודל השטח בו אנחנו מתכוונים להציב אותו. בדיוק כמו בחדר בבית או במקום העבודה, לא נרצה להציב מזגן גדול בחדר קטן ולהיפך.

2.

צריך לבחון למה בדיוק אנחנו מזמינים את המזגן, איזה אפקט הוא אמור להעניק לנו, מה בדיוק הוא אמור לשרת. סביר להניח שמזגן אשר אמור לשרת פועלים באתר עבודה, זה אחרת מאשר מזגן שאמור לשרת ילדים בפארק או מבוגרים באירוע. ההתייחסות צריכה להיות לגבי שעת הפעילות, המקום, מזג האוויר השורר באזור ועוד.

3.

כשאנחנו בוחרים להזמין שירות מזגנים להשכרה, חשוב שנדע למשך כמה זמן אנחנו צריכים את המזגן, מתי בדיוק אנחנו מתכוונים להשתמש, כמה פעמים בשבוע וכמובן מהיכן אנחנו מתכוונים להשכיר אותו ומה האחריות והביטוח שהמקום מעניק לנו.

מזגנים להשכרה


לסיכום, אם אתם מחפשים שירות מזגנים להשכרה, זה הזמן ליצור איתנו קשר. ענק המזגנים בהשכרת מזגנים לקהל הרחב, החל מאתרי בנייה, אירועים ועוד. אנחנו גם משכירים גנרטורים מצננים ומגוון רחב של מכשירים לשימוש חיצוני ופנימי, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל עניין.

במדינה כמו ישראל, בה במרבית השנה יש מזג אוויר חם ולחות כבדה, אין זה מפתיע שכמעט בכל מקום אליו אנחנו הולכים, אפשר למצוא לפחות מזגן אחד, לא משנה אם זה קיץ או חורף. אך מה קורה במקומות בהם אין מזגנים או שלא ניתן להתקין מזגן? במקרה כזה אפשר להשתמש בשירות של מזגנים להשכרה.

 
בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר בתי עסק ומקומות אשר משתמשים בשירות של השכרת מזגנים, מדובר הן על אתרי בנייה, אירועי חוץ, ירידים, תערוכות, משחקי ספורט, פעילויות לילדים ועוד. הרעיון הוא, במקום להשתמש במאווררים או במערכות קירור אחרות, הרי שמזמינים שירות של מזגנים להשכרה, מתקינים של המזגן במקום מסוים, וכך האורחים יכולים ליהנות ממיזוג אוויר בזמן שהם נמצאים במקום.

מי שמחפש מזגנים להשכרה, לכל אירוע או לכל סיבה אחרת, יכול למצוא מגוון רחב של מזגנים בהם הוא יכול להשתמש. בין היתר הוא יכול למצוא מזגנים של 1 כוח סוס, 3-4 כוח סוס עד 10 ו- 12 ואפילו 30 כוח סוס. כמובן שככל שלמזגן יש יותר כוח סוס, כך הוא יותר חזק, גדול ועובד בצורה משמעותית יותר. כשאנחנו רוצים לבחור מזגן נייד להשכרה, חשוב שנבדוק מספר פרמטרים לפני שנבחר את גודל המזגן.

 


להתייעצות עם המומחים שלנו
מלאו את הפרטים
ונחזור אליכם בהקדם

0722-796-089

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
hezian@bezeqint.net
location2, location, map, marker, pin
הרקפת 112, ראשל"צ
clock4, clock, time, schedule

א'-ה' 08:30-16:30
phone4, phone, contact, telephone, support, call
facebook2, facebook, social
צור קשר
להתייעצות עם המומחים שלנו מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
               
 

  התקנות מזגנים     כיצד לבחור מזגן     השוואות מחירים מזגנים     מזגן מרכזי     בחירת מזגן     יעוץ למולטי אינוורטר     מחירי מזגן     מכירת מזגנים     מזגנים בזול