חפש
רכישת מזגן היא לא עניין של מה בכך, ולמרות שלכולם יש מזגנים, לא ניתן לקבל המלצה מהימנה מאדם שאינו איש מקצוע בתחום.

בעוד שלגבי הסלולארי החכם שלכם או ספק האינטרנט שלכם תוכלו להתייעץ ולשוחח עם חברים, הרי שבחירת המזגן האידיאלי והתקנתו, מהמחיר ועד לאחריות, היא תהליך הדורש מיומנות של איש מקצוע, והתאמה לחלל הדורש מיזוג אוויר.

מסיבה זו ענק המזגנים מזמין את כל לקוחותיו ליהנות מייעוץ מקצועי בבית הלקוח, ללא עלות וללא התחייבות, וזאת בשביל לקרוא את השטח המדובר, להבין את החללים השונים, ולהגיע להתאמה האידיאלית של המזגן לחלל, לא רק ברמת המחיר.

לפני המחירים – מה לבדוק?
מחירי מזגן עילי או מזגן מפוצל יכולים להיות שונים בתכלית, גם לאותו ההספק, ולתת ללקוח תמונה שרחוקה מלהיות מלאה על הבחירה הנכונה במזגן שלו. מחירי מזגנים שונים אינם באים להעיד על איכותם או עוצמתם בהכרח, והמחיר אינו קריטריון עיקרי בבחירה.

נכון, התקציב שלכם הוא חלק אינטגראלי בהחלטה הסופית, אך ברמה הטכנית ישנם מספר לא מבוטל של אלמנטים שחשוב לקחת בחשבון, הרבה לפני המחיר. דוגמא לכך היא אחריות מזגנים והתקנות מקצועיות בבית או בבית העסק, ודוגמא נוספת היא בחירה ממגוון מזגנים חסכוניים, מה שמאפשר הסתכלות רחבה יותר על התקציב שלכם.

כשמבינים שמזגן שאינו מותאם כראוי ולא נבחר בקפידה על-ידי איש מקצוע לאחר ייעוץ והתאמה לחלל הספציפי ולצרכים שלכם עלול לעלות ביוקר לאורך זמן, קל יותר לקחת נשימה, לדלג לרגע על עקומת מחירי מזגן זה או אחר, ולהתמקד בסדר הדברים הנכון.

חיוני לזכור:
מחירי מזגן זה או אחר יכולים להשתנות בין חנויות ורשתות שונות, אך המחיר הבסיסי כולל לעיתים שירות שהוא הרבה מעבר למזגן עצמו, ומוטב לקחת זאת בחשבון.

התקנת המזגן היא תהליך חשוב לא פחות מבחירת המזגן הנכון, והתקנה לא נכונה תעלה לכם ביוקר לאורך הזמן, עד כדי החלפת מזגן לחלוטין. מסיבה זו מוטב לבחור ברשת גדולה הנמצאת בפיקוח, רשת בה כל אחד מהמתקינים עבר הכשרה דרך החברה, וקיבל הסמכה מלאה להתקנת כל מזגן מהמלאי.

המחיר הראשוני הוא עניין אחד, אך החיסכון בהוצאות חשמל, החיסכון שמגיע עם אחריות לחמש שנים, והחיסכון שמגיע כשההתקנה מושלמת ותחת התקנים המחמירים ביותר הופך את המחיר לברור, ריאלי ונכון יותר, בשבילכם.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מכירת מזגנים

מחירי מזגן

 


להתייעצות עם המומחים שלנו
מלאו את הפרטים
ונחזור אליכם בהקדם

0722-796-089

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
hezian@bezeqint.net
location2, location, map, marker, pin
הרקפת 112, ראשל"צ
clock4, clock, time, schedule

א'-ה' 08:30-16:30
phone4, phone, contact, telephone, support, call
facebook2, facebook, social
צור קשר
להתייעצות עם המומחים שלנו מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
               
 

  התקנות מזגנים     כיצד לבחור מזגן     השוואות מחירים מזגנים     מזגן מרכזי     בחירת מזגן     יעוץ למולטי אינוורטר     מחירי מזגן     מכירת מזגנים     מזגנים בזול