חפש

מיזוג אוויר ניידים

בימי הקיץ החמים, אין כמו משב רוח קריר ממזגן שמצנן את גופנו ויוצר אווירה נעימה סביבנו. מזג האוויר בישראל הוא חם במרבית השנה, ולכן מזגנים הם מצרך נחוץ ברוב המקומות. גם בימי החורף הקרים טוב שיהיה מזגן שיחמם את האוויר וימנע מאנשים לחלות במחלות שקשורות למזג אוויר מסוג זה. למרות זאת, יש מקומות רבים בהם אין מזגנים, מה שמקשה את השהייה בהם במזגי אוויר קיצוניים.

בחברת "ענק המזגנים" זיהו את הבעיה הזו ואת הצורך לטפל בה, ואנו מספקים מתקנים למיזוג אוויר ניידים ממגוון סוגים וגדלים. אצלנו תוכלו לשלוט על מזג האוויר במגוון מקומות בקלות, באופן זמני ולפרקי הזמן שאתם צריכים.

מכשירים למיזוג אוויר ניידים

בענק המזגנים יש לנו מגוון רחב של מכשירים למיזוג אוויר להשכרה, שמטרתם לצנן או לחמם מקומות שמזגנים קבועים אינם מותקנים בהם. מדובר באזורים פתוחים או סגורים כמו מגרשי משחקים, מקומות קטנים לאירועים, פארקים למיניהם וכל מקום שאין בו מיזוג אוויר. באזורים כאלו ניתן להציב מתקנים למיזוג אוויר ניידים שיאפשרו לשלוט על הטמפרטורה במקום.

כדי להחליט אילו מכשירים למיזוג אוויר להשכרה אתם צריכים, חשוב שתדעו מה גודל המקום מראש. באופן הזה נוכל להתאים עבורכם את המכשירים למיזוג אוויר ניידים שאתם צריכים, בעלי ההספק הנחוץ עבור המקום. אצלנו תוכלו למצוא מזגנים ניידים במגוון גדלים והספקים, החל מכוחות סוס בודדים ועד לכמה עשרות, בהתאם לצרכים שלכם.

כמה עולה מזגן נייד אישי?

השכרה של מתקנים ניידים ואישיים למיזוג אוויר היא אפשרית עבור כל אדם שצריך זאת, הודות למחירים ללא תחרות בענק המזגנים. אצלנו תוכלו למצוא מזגן נייד להשכרה בהתאם לכל צורך שעולה. מחירי ההשכרה של מכשירים מסוג זה משתנים בהתאם להספק ולגודל שלהם, וכן בהתאם לכמות המכשירים שאתם צריכים. בענק המזגנים, לא תצטרכו לדאוג לשאלה כמה עולה מזגן אישי, בזכות המחירים הנוחים והאטרקטיביים שאנו מציעים לכל הדורש זאת.

לעתים מזג האוויר דורש צינון או חימום, בהתאם לעונות השנה. ישנם מקומות בהם מזגנים אינם מותקנים, וכאן ענק המזגנים נכנס לתמונה. אצלנו תוכלו למצוא מזגנים ניידים ממגוון סוגים, לרבות מזגנים אישיים, ולשלוט בקלות באקלים בכל מקום בו תהיו.
 
 


להתייעצות עם המומחים שלנו
מלאו את הפרטים
ונחזור אליכם בהקדם

0722-796-089

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
hezian@bezeqint.net
location2, location, map, marker, pin
הרקפת 112, ראשל"צ
clock4, clock, time, schedule

א'-ה' 08:30-16:30
phone4, phone, contact, telephone, support, call
facebook2, facebook, social
צור קשר
להתייעצות עם המומחים שלנו מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
               
 

  התקנות מזגנים     כיצד לבחור מזגן     השוואות מחירים מזגנים     מזגן מרכזי     בחירת מזגן     יעוץ למולטי אינוורטר     מחירי מזגן     מכירת מזגנים     מזגנים בזול