חפש

מיזוג לאירועים נייד

ישנם אירועים רבים בחיים שדורשים חגיגה של ממש, ולשמחתנו, לא חסרים כאלו מדי שנה. אלו יכולים להיות אירועים של ציוני דרך כמו בריתות או בר/בת מצווה, או אירועים גדולים כמו מסיבות אירוסין או חתונות. רבים מהאירועים הגדולים הללו נערכים בעונת הקיץ שהיא נעימה, אך גם חמה מאוד. עומס החום הכבד הזה דורש מזגן זמין בכל עת, שכן קשה להסתדר בלעדיו כאשר הטמפרטורות גבוהות. ישנם מקומות שאין בהם מזגנים, אך יש לכך פתרון יעיל הודות ל"ענק המזגנים", שמספקים מיזוג לאירועים נייד.

מיזוג לאירועים נייד – מה זה בדיוק?

כפי שהשם מרמז, מיזוג לאירועים נייד הוא בעצם מערכות מזגנים ניידות במגוון גדלים, אותן ניתן להציב במגוון מקומות לאירועים. פתרון זה מאפשר לבצע השכרת מערכות מיזוג לאירועים שנערכים במקומות בלי מזגנים, כמו באזורים חיצוניים או פנימיים שאין בהם מערכות מעין אלו. התאמת מיזוג לאירועים נייד מתבצע בהתאם לגודל המקום, וזה הדבר הראשון שיש לדעת לפני שמחליטים לשכור מזגן כזה או אחר.

ברגע שיודעים מהו גודל המקום, ניתן להחליט מה יהיה גודל המזגן ולבחור אחד בעל הספק גדול, כמו 30 כוחות סוס, או מיני מזגן לאירועים קטנים שיכול לצנן חללים זעירים בצורה נעימה. השכרת מערכות מיזוג לאירועים מאפשרת לכם לתכנן אירועים בכל עונות השנה, בין אם מדובר בקיץ החם או בחורף הצונן. עם ענק המזגנים אינכם צריכים להתפשר על מקום האירוע, אלא לבחור איזה מקום שתרצו ואנו כבר נביא את מזג האוויר הנעים אליכם.

מחירי השכרה של מיזוג לאירועים נייד

השכרת מערכות מיזוג לאירועים אינה צריכה להיות יקרה כלל וכלל, ובענק המזגנים אנו דבקים בקביעה הזו. אצלנו תוכלו לבחור את מערכות הצינון שרציתם, כמו מיני מזגן לאירועים, במחירים נוחים שיאפשרו לכם להישאר במסגרת התקציב שהקציתם לאירוע.

המחירים נקבעים בהתאם לסוג, לגודל ולהספק המזגן ואין להם מתחרים אצלנו בענק המזגנים. כאן אתם לא תצטרכו להתפשר על מקום האירוע או על אופיו בשל חוסר במזגן. עם ענק המזגנים תוכלו לבחור את האקלים במקום האירועים שבחרתם לכם ולהיות בטוחים שהאורחים שלכם יהנו בכול עונות השנה, במיוחד בקיץ הישראלי החם.
 
 


להתייעצות עם המומחים שלנו
מלאו את הפרטים
ונחזור אליכם בהקדם

0722-796-089

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
hezian@bezeqint.net
location2, location, map, marker, pin
הרקפת 112, ראשל"צ
clock4, clock, time, schedule

א'-ה' 08:30-16:30
phone4, phone, contact, telephone, support, call
facebook2, facebook, social
צור קשר
להתייעצות עם המומחים שלנו מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
               
 

  התקנות מזגנים     כיצד לבחור מזגן     השוואות מחירים מזגנים     מזגן מרכזי     בחירת מזגן     יעוץ למולטי אינוורטר     מחירי מזגן     מכירת מזגנים     מזגנים בזול