חפש

מערכות מיזוג אוויר

רוצים להיפטר מהמזגנים הישנים בבית או בעסק? רוצים לעבור למערכת מתקדמת?


מערכות מיזוג אוויר מתקדמות מספקות מענה למגוון רחב של מבנים, ממבני תעשייה ועד לבתים פרטיים ודירות בבניינים מגורים משותפים. מערכות למיזוג אוויר מותאמות לאיזור האקלימי בו אתם גרים ולחשיפה לרוח או לשמש במבנה שלכם. התכנון של המערכות למיזוג אוויר מתבצע בהתאם לגובה התקרה, מספר פתחי המיזוג הנדרשים וכמות חומרי האיטום והבידוד להתקנת המערכת. התקנה של מערכת מסוג זה היא השקעה לטווח ארוך עם יתרונות משמעותיים לעומת שימוש במזגנים יחידים בכל חדר או חלל במקום.

תכנון מקצועי למערכות מיזוג אוויר לבית


לפני התקנה של מערכות מיזוג אוויר לבית, יש צורך בתכנון מדוייק של מיקום תעלות האוויר וניקוז המים של המזגן. בנוסף לכך, יש לבחור בצורה מושכלת את מיקום התריסים והפתחים של המזגן ולהציב את המערכת בהתאם למקום חיבורי החשמל הנדרשים לפעילותה השוטף. כאשר פעולת התכנון מגיעה לסיומה, ניתן לבצע את ההתקנה של המערכת החיצונית (המדחס) ולהעביר את צנרת המזגן והניקוז לחלק הפנימי במערכת. מערכות מיזוג אוויר מתקדמות הקיימות היום מספקות מיזוג אוויר אחיד ואופטימלי למבנה עם טמפרטורה יציבה. מכיוון שהימים של הקיץ בישראל רק נהיים קשים וחמים יותר בכל שנה, ישנה חשיבות להתקנה של מערכות מיזוג אוויר מתקדמות בהתאמה מושלמת לאיזור האקלימי בו אתם גרים בארץ.

מערכות מיזוג אוויר תעשייתי לבתי עסק


מנהלים בית עסק או מפעל תעשייתי? מעוניינים במערכות מיזוג אוויר תעשייתי איכותיות? חברת ענק המזגנים מציעה לכם שירות מקצועי ואמין לתכנון של מערכות מתקדמות למיזוג אוויר בהתאמה מושלמת לבית או לבית העסק שלכם. מערכות המיזוג של החברה מגיעות מהחברות הגדולות בעולם בתחום עם רמת איכות גבוהה במיוחד ויכולת עמידה בעומסים ובעבודה אינטנסיבית לאורך שנים רבות. חברת ענק המזגנים מציעה לכם שירות מקצועי ואמין לתכנון מערכת מיזוג אוויר ושירות התקנה עם צוות מיומן ומקצועי.

התקנה של מערכות מיזוג אוויר


לתכנון והתקנה של מערכות מיזוג אוויר לבית העסק או לבית שלכם, התקשרו עכשיו לחברת ענק המזגנים ותאמו יום ושעה לבדיקת המבנה שלכם לצורך התקנה. צוות החברה יבצע עבורכם תכנון מדוייק המותאם לצרכים שלכם ויתקין עבורכם מערכת איכותית וחזקה למיזוג אוויר לכל החדרים והחללים במבנה שלכם.
 


להתייעצות עם המומחים שלנו
מלאו את הפרטים
ונחזור אליכם בהקדם

0722-796-089

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
hezian@bezeqint.net
location2, location, map, marker, pin
הרקפת 112, ראשל"צ
clock4, clock, time, schedule

א'-ה' 08:30-16:30
phone4, phone, contact, telephone, support, call
facebook2, facebook, social
צור קשר
להתייעצות עם המומחים שלנו מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
               
 

  התקנות מזגנים     כיצד לבחור מזגן     השוואות מחירים מזגנים     מזגן מרכזי     בחירת מזגן     יעוץ למולטי אינוורטר     מחירי מזגן     מכירת מזגנים     מזגנים בזול