חפש

מערכות מיזוג ניידות

במדינת ישראל ישנו ייחוד רב ומאפיינים שהם רק שלה, כאשר אחד הבולטים הוא ימי שמש וקיץ רבים במהלך השנה. עומס החום בימים כאלו יכול להיות כבד במיוחד, ובדיוק לשם כך ישנם מזגנים כמעט בכל מקום אליו אנו הולכים. המכשירים הללו מאפשרים לצנן שטח מסוים בצורה נפלאה וליהנות מאוויר צונן ונעים. אך מה קורה כאשר במקום כזה או אחר אין מזגן, או כלל אין בו אפשרות להתקין מכשיר כזה? כאן "ענק המזגנים" נכנס לתמונה עם מערכות מיזוג ניידות שיקלו עליכם את החיים.

מערכות מיזוג ניידות – מי צריך את זה?

מערכות מיזוג ניידות מיועדות לכל מקום שבו אין דרך להתקין מזגן רגיל ומאווררים פשוט אינם עושים את העבודה. זה יכול להיות אולם אירועים, אולם ספורט, מקום חיצוני להשכרה, פארקים או גנים ציבוריים ועוד. באזורים כאלו מצנן נייד להשכרה הוא הפתרון המושלם לוויסות האקלים בצורה נעימה ונוחה, שכל האורחים או המשתתפים יוכלו ליהנות ממנה.

כדי לוודא שאתם בוחרים מערכות מיזוג ניידות מותאמות עבורכם, חשוב שתבדקו תחילה את השטח שדורש מצנן נייד להשכרה. זה חשוב משום שיש להתאים את המזגן הנייד לגודל האזור כדי לצנן אותו כהלכה. מזגנים גדולים בעלי כוחות סוס רבים יכולים לצנן שטחים נרחבים, ואילו מזגנים קטנים נועדו לאזורים מזעריים. ברגע שתדעו את גודל השטח, אנו, בענק המזגנים, נגיד לכם בדיוק איזה מזגן אתם צריכים וישרת אתכם כהלכה.

מחיר ומשך השכרת המזגן

לאחר שתדעו את גודל השטח של האזור שדורש קירור, תוכלו לבחור מזגנים ניידים שיתאימו לכם. המחיר נקבע בהתאם להספק המזגן ולגודלו, כך שככל שהוא גדול יותר, המחיר יהיה גבוה יותר ולהיפך. מעבר לכך, אתם יכולים לבחור את משך זמן השכרת המזגן הנייד, כך שאם יש פרויקט בניה למשל, תוכלו לבקש השכרת מזגן נייד לחודש כדי לוודא שלעובדים יהיה נוח בזמן המלאכה.

צינון של שטח כזה או אחר שאין בו מזגן אינו צריך לגרום לבעיות כלשהן, ובזכות ענק המזגנים, תוכלו לשכור מזגנים בהתאם לצרכים שלכם. כך אתם יכולים גם לבצע השכרת מזגן נייד לחודש, אם תצטרכו זאת, וליהנות ממחירים נוחים שיאפשרו לכם לקבל את השירות הטוב ביותר, בסכום הנוח עבורכם.
 
 


להתייעצות עם המומחים שלנו
מלאו את הפרטים
ונחזור אליכם בהקדם

0722-796-089

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
hezian@bezeqint.net
location2, location, map, marker, pin
הרקפת 112, ראשל"צ
clock4, clock, time, schedule

א'-ה' 08:30-16:30
phone4, phone, contact, telephone, support, call
facebook2, facebook, social
צור קשר
להתייעצות עם המומחים שלנו מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
               
 

  התקנות מזגנים     כיצד לבחור מזגן     השוואות מחירים מזגנים     מזגן מרכזי     בחירת מזגן     יעוץ למולטי אינוורטר     מחירי מזגן     מכירת מזגנים     מזגנים בזול