חפש

מערכות מיזוג VRF

מהן מערכות מיזוג VRF


בעוד שפעם על מנת להשיג את הטמפרטורה המושלמת בכל אחד בבית היה צורך בהתקנת מספר מדחסים חיצוניים עבור כל יחידת פנים, כיום קיימת טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת שימוש במדחס חיצוני אחד בלבד ממנו ניתן להפיק בכל אחד עוצמות וטמפרטורות שונות בכל חדר. חידוש נקרא מערכות מיזוג VRF. ניתן לראות במערכת מיזוג זו כמזגן המרכזי המודרני והמשודרג שממזג את כל הבית וחוסך בכסף, רק שעם הVRF כל אחד שולט עם שלט במיזוג שבחדרו כאילו והייתה לו יחידה אישית משלו ויותר מכך, כל יחידה פנימית יכולה להיות שונה בהתאם לדרישותיכם, הן מבחינה עיצובית והן מבחינת דרישות טכנולוגיות ואילוצי מיקום וגודל.

VRF משולב אינוורטר


טכנולוגיית אינוורטר החלה להתפשט בשנים האחרונות בשוק המזגנים הבינלאומי לאחר שהיא יצרה מהפכה של ממש במזרח אסיה, שם מזגני אינוורטר הם הדגמים הנפוצים ביותר מזה שנים רבות. טכנולוגיה זו הפועלת בשיטת זרם ישיר מאפשר למדחס המזגן לפעול בגמישות יתרה ובכך לשלוט על עוצמתו בצורה חכמה המאפשרת לשמור על טמפרטורה קבוע לאורך זמן ללא צורך בשינויים פתאומיים. מזגן VRF מולטי אינוורטר בעצם נותן לכך לקרר ולחמם את הבית במהירות תוך שמירה על הטמפרטורה הרצויה, ובכל זאת תוך שמירה על שקט מוחלט הן מן המדחס והן מן היחידה הפנימית. מזגן VRF מולטי אינוורטר הוא הפתרון המושלם לבתים בעלי מספר רב של חדרים בהם נזקקות טמפרטורות שונות – לחמם את חדר השינה בזמן שמקררים את המטבח בו פועל התנור והגז. 

תכנון וביצוע מערכות VRF


על מנת להשיג תוצאות מקסימליות מן המערכת, יש לתכנן באופן נכון את מיקום המדחס ביחס ליחידות הפנים, וכן את מעברי הצינורות אליהן. לשם כך יש צורך בגורם המבין בתחום, עם ניסיון בהתקנת מערכות מיזוג VRF ובקיא בהוראות הספציפיות הנדרשות מכל דגם. תכנון וביצוע מערכות VRF בצורה נכונה, יוביל לחיסכון מצטבר בהוצאות החשמל ויגרום לכך שההוצאה הראשונית הגבוהה יחסית על המערכת תהיה משתלמת. אצלנו בענק המזגנים תמצאו צוות מומחה ומקצועי שעובר שעות של הכשרות על התקנת מזגנים ומערכות מיזוג VRF בפרט, ולו האפשרות להעניק לכם חווית שירות והתקנה ברמה הגבוהה ביותר בישראל. מידע נוסף על דגמים ומחירים ניתן למצוא כאן באתר וכן בטלפון מחלקת שירות לקוחות. 
 


להתייעצות עם המומחים שלנו
מלאו את הפרטים
ונחזור אליכם בהקדם

0722-796-089

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
hezian@bezeqint.net
location2, location, map, marker, pin
הרקפת 112, ראשל"צ
clock4, clock, time, schedule

א'-ה' 08:30-16:30
phone4, phone, contact, telephone, support, call
facebook2, facebook, social
צור קשר
להתייעצות עם המומחים שלנו מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
               
 

  התקנות מזגנים     כיצד לבחור מזגן     השוואות מחירים מזגנים     מזגן מרכזי     בחירת מזגן     יעוץ למולטי אינוורטר     מחירי מזגן     מכירת מזגנים     מזגנים בזול