חפש

שכירות מזגן נייד

מדינת ישראל מבורכת בשמש במרבית השנה, וכולנו יודעים כמה חם יכול להיות כאן בימי הקיץ. למרבה השמחה, יש כיום מזגנים כמעט בכל מקום, כך שאנחנו יכולים ליהנות מהקור שהם מפיצים ולא לסבול מעומסי החום הכבדים. עם זאת, לא בכל מקום יש מזגן, ויתרה מכך – ישנם מקומות שכלל לא ניתן להתקין בהם את המכשירים הללו. בדיוק לשם כך "ענק המזגנים" מציע שירות של שכירות מזגן נייד למגוון מקומות ולמגוון מטרות.

שכירות מזגן נייד – למה צריך את זה?

כאמור, ישנם מקומות בהם מזגנים אינם מותקנים, מה שמקשה מאוד את העבודה במהלך הקיץ. מקומות כאלו זקוקים למזגנים ניידים על מנת להקל את עומס החום וליהנות מאוויר צונן. המקומות בהם מדובר הם לרוב מקומות פתוחים או סגורים ללא יכולת התקנת מזגן: גנים ציבוריים, ירידים, אירועים שמתקיימים בחוץ, משחקים ספורטיביים שונים וכן הלאה. במצבים רבים מסוג זה, אין די בשימוש במערכות אוורור, שכן הן אינן מספיקות הן עבור גודל המקום והן עבור כמות האנשים.

כאשר מדובר בשכירות מזגן נייד, חשוב לדעת תחילה מה גודל המקום שדורש מערכת מסוג זה. הגודל משפיע בצורה ישירה על בחירת מזגן נייד, ולכן מומלץ למדוד את המקום או לבקש את המפרט הפיזי שלו. כאשר יש בידיכם המידע הזה, אתם יכולים להמשיך לשלב הבא: בחירת מזגן נייד. המזגנים נבדלים זה מזה גם בגודל וגם בהספק שלהם. ישנם הספקים שונים של כוחות סוס, כך שמזגן עם 2 כוחות סוס מספיק כדי לקרר חדרים בגדלים שונים, ואילו מזגן בעל 30 כוח סוס יכול לקרר חללים גדולים.

מחיר השכרת מזגן נייד

מחיר השכרת מזגן נייד מושפע בעיקר מגודלו ומההספק שלו. בענק המזגנים אתם יכולים לבצע שכירות מזגן נייד של מגוון חברות ובמחירים אטרקטיביים שלא תמצאו בשום מקום אחר. אצלנו השירות הוא איכותי ומידי, ואתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את המוצר הטוב ביותר לכל מטרה שלא תרצו. המחירים הנוחים בענק המזגנים מאפשרים לכם לשכור מספר מזגנים בו זמנית, או מזגן גדול לפי בחירתכם.

במדינה חמה כמו ישראל, תמיד מומלץ שתהיה מערכת קירור מתקדמת שתשרה אווירה נוחה ונעימה. בענק המזגנים תוכלו לשכור מזגן נייד לפי בחירתכם ובמחירים נוחים שיהפכו כל קיץ לתענוג של ממש.
 
 


להתייעצות עם המומחים שלנו
מלאו את הפרטים
ונחזור אליכם בהקדם

0722-796-089

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter
hezian@bezeqint.net
location2, location, map, marker, pin
הרקפת 112, ראשל"צ
clock4, clock, time, schedule

א'-ה' 08:30-16:30
phone4, phone, contact, telephone, support, call
facebook2, facebook, social
צור קשר
להתייעצות עם המומחים שלנו מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם
               
 

  התקנות מזגנים     כיצד לבחור מזגן     השוואות מחירים מזגנים     מזגן מרכזי     בחירת מזגן     יעוץ למולטי אינוורטר     מחירי מזגן     מכירת מזגנים     מזגנים בזול